domek Włoski dla dzieci i nie tylko!

foto główne włoski dla dzieci i nie tylko!

Bello, magnifico, bene, mi piace molto!!!

Benvenuti, cari piccolissimi allievi!!!
Witajcie mali uczniowie!

Zapraszamy Was do zabawy z jęz. włoskim,  językiem pełnym słońca, pełnym wakacyjnych wspomnień i melodyjnej muzyki.
Jest to bez wątpienia język, który wprowadza duzo optymizmu i dodaje energii do życia.

Dlaczego warto się uczyć jęz. włoskiego:

bo jest to język o pięknej linii melodyjnej, dla Polaków dużo łatwiejszy niż angielski czy niemiecki
bo Włochy to kolebka dziedzictwa kulturowego Europy
bo włoski z pewnością zainspiruje każdego kulinarnie
bo jest to jeden z najbardziej ulubionych kierunków wakacyjnych.

Drugim językiem Twojego dziecka wcale nie musi być niemiecki lub francuski. To właśnie może być jęz. włoski, którego zasięg jest całkiem pokaźny i nie kończy sie na Italii.

Dzieci są radosne. otwarte, a jęz. włoski bez wątpienia daje im takie możliwosci.
Otwartość na świat, tolerancja, uśmiech i pogoda ducha - tacy są właśnie Włosi, taki jest ich język i w taki radosny sposób możesz sie go nauczyć Ty lub Twoje dziecko w naszej szkole.

Oferujemy: bardzo dobrze wyposażone sale,  małe grupy, pełen profesjonalizm lektora, który na co dzień pracuje z dziećmi, więc ma z nimi bardzo dobry kontakt.

Zapraszamy do kontaktu tel. 0048510756021 lub email: lp.ude.renilreb@alokzs

Invitiamo!!